Ryto garsai. Kaip laiką leidžia senjorai socialinės globos namuose?

Ryto garsai

2019.11.03 07:05

Ryto garsai. Kaip laiką leidžia senjorai socialinės globos namuose?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prieš keturis dešimtmečius Vilniuje duris atvėrę išskirtiniams senjorams skirti globos namai gyvuoja iki šiol. Kuo jie ypatingi buvę anuomet ir kas įkvepia gyventi ten dienas leidžiančius senolius? Apie tai pokalbyje su knygos „Laiko rankoje“ autore Ramune Sakalauskaite

Sveikatos apsaugos ministerija rengia išmintingąjį vaistų sąrašą, kuriuo siekiama skatinti racionalesnį vaistų vartojimą.

Klaipėdos universitetui padovanotas unikalus Antrojo pasaulinio karo propagandinių skrajučių rinkinys. Kas jame įdomaus ir aktualaus šiandien?

Galbūt jau nebestebina, kad šiuolaikiniame teatre apstu eksperimentų, tačiau ar teko kada nors girdėti apie garso teatrą? Jau antrus metus gyvuojantis „Garso teatro“ festivalis tęsia kelionę į didmiesčius.

Ved. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.