LRT RADIJO žinios. Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad vairuotojai šiomis dienomis kelyje turėtų būti atsargesni ir pakantesni

Šiomis dienomis keliuose esant intensyviam eismui, pareigūnai atkreipia dėmesį, kad vairuotojai turėtų būti atsargesni ir pakantesni. „Sodros“ vadovė Julita Varanauskienė sako, kad kitų metų „Sodros“ biudžetas bus perteklinis, didžiausi pokyčiai laukia pensininkų. Rusnės gyventojai naująja estakada galės važiuoti nuo gruodžio. Nuo lapkričio ligoninėse suvienodinta pacientų maitinimo tvarka. Ekspertai pastebi, kad nusikaltimai prieš žurnalistus vykdomi ir demokratinėse valstybėse.

Vokietijos užsienio reikalų ministras kreipėsi į Europos šalis, ragindamas susivienyti pasaulinių iššūkių, tokių kaip klimato pokyčiai ir migracija, akivaizdoje, ir tvirtindamas, kad vienašališkų valstybių veiksmų nepakaks. Irako saugumo pajėgos panaudojo ašarines dujas per susirėmimus su protestuotojais netoli svarbaus šalies jūrų uosto. Jungtinių Valstijų Vidaus reikalų departamentas paskelbė nebesinaudosiantis Kinijos gamybos bepilotėmis skraidyklėmis. Sportas. Orai. Ved. Odeta Vasiliauskaitė ir Edvardas Kubilius.