Žinios. Honkongas ir vėl virto susirėmimų su policija vieta: ašarinės dujos nesustabdė protestuotojų nuo miesto nusiaubimo

Nors ekonomistai perspėja apie lėtėjančią ekonomiką, Seimo, Vyriausybės ir Prezidentūros biudžetai kitąmet turėtų augti. Pinigai skiriami institucijų pastatams tvarkyti, Turniškių rezidencijos remontui, taip pat algoms kelti. Opozicijos atstovai piktinasi tokiais valdžios norais ir siūlo iš esmės mažinti valstybinių institucijų išlaidas.

Donaldas Trumpas rėmėjų mitinge pareiškė, kad „piktoji dauguma“ kitąmet nubaus opozicinius demokratus už pradėtą apkaltos procesą. Apklausos rodo, kad daugiau rinkėjų remia apkaltą negu jos nenori, bet šalis giliai skilusi. Pats Trumpas patvirtino norą, kad Ukraina tirtų konkurentą Joe Bideną, o jo administracijos nariai susiejo tai su karinės paramos sustabdymu.

Honkonge ši diena virto vienais iš didžiausių protestuotojų susirėmimų su policija, kai pareigūnai ašarinėmis dujomis mėgino išvyti aktyvistus iš verslo rajono. Baigiantis dienai, per kurią vyko taikūs protestai, o šeimos lankstė popierines gulbes, iniciatyvą perėmė jauni aktyvistai. Jie padegė barikadas prabangių parduotuvių rajone ir metro stotį, o kitą stotį nusiaubė. Sudaužyti ir Kinijos valstybinės naujienų agentūros kontoros langai.

Nuo Tibeto Skvero iki Užupio tilto, Vilnelės pakrantėje sukurta šviečiančių moliūgų paroda. Eksponatus jai skaptavo vilniečiai Užupio meno inkubatoriuje, kiti atnešė jau namie padarytus.

Orai. Ved. Eglė Bučelytė.