Pakeliui su klasika. Pianistas Augustinas Eidukonis: natos turi būti galvoje, ne ant popieriaus

Pakeliui su klasika

2019.10.31 16:30

Pakeliui su klasika. Pianistas Augustinas Eidukonis: natos turi būti galvoje, ne ant popieriaus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Pakeliui su klasika“ laidos pradžioje skambės senosios muzikos ansamblio „Ars Antiqua Austria“, vadovaujamo Gunaro Letzboro, kompaktinės plokštelės „Armonico Tributo“ fragmentai. Joje įrašytos penkios baroko kompozitoriaus, vargonininko Georgo Muffato sonatos. Į laidos rubriką „Rūgštynės“ pakvies pianistas Augustinas Eidukonis.

Keliais garso failais pasidalins kolega iš LRT OPUS – Donatas Šukelis. Taip pat laidoje, besibaigiant vieno žymiausių XX a. lietuvių kompozitorių ir pedagogų Eduardo Balsio 100-mečiui, pasiklausysime kelių jo populiariosios muzikos kūrinių. Ir likusias laidos minutes klausysimės klasicizmo genijų kūrinių. Ved. Ignas Gudelevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.