Ryto garsai. Ar gali ekskursija po kapines būtų turininga ir įdomi kaip muziejuje?

Ryto garsai

2019.11.01 07:05

Ryto garsai. Ar gali ekskursija po kapines būtų turininga ir įdomi kaip muziejuje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Nuo šiandien vairuotojai Lietuvoje turėtų atsižvelgti į eismo pasikeitimus: įsigalioja nauji šviesoforų signalų deriniai, mažėja maksimalus keliuose leistinas greitis.

Ar Lietuvos keliuose atsisakant žaliųjų rodyklių, leidžiančių sukti į dešinę, nesulaukus šviesoforo signalo, pavyks išvengti spūsčių didmiesčiuose? LRT radijas atliko eksperimentą.

Žemaitijoje jau kelerius metus gyvuoja meno kūrinių kapinės – vienintelės tokios Lietuvoje.

Nuo šiandien įsigalioja reikalavimas, kad Lietuvos rinkai tiekiamuose maisto produktuose vadinamųjų transriebalų kiekis negali viršyti 2 gramų 100-te gramų riebalų. Kaip pavyks užtikrinti kontrolę?

Ar gali ekskursija po kapines būti turininga ir įdomi kaip muziejuje? Ekskursijų Kaune esančiose Petrašiūnų kapinėse, kur palaidoti žinomi tarpukario Lietuvos valstybės veikėjai, kompozitoriai, poetai gidė Ina Kunevičiūtė-Mikučionienė sako, kad gali.

Visų Šventųjų dieną ar per Vėlines, kai didžioji dalis gyventojų masiškai perka žvakes ir lanko artimųjų kapus, to negalintys padaryti, mirusius giminaičius gali aplankyti virtualiai, užsukę į skaitmenines kapines.

Politikos ekspertai pastebi, kad augant Kinijos įtakai, kinta ir pasaulio tvarka apie tai rubrikoje „Naujienų žemėlapis“.

Ką rekomenduoja skaityti Alytaus meras Nerijus Cesiulis. A. Bielskio komentaras. Orų ir spaudos apžvalga. Ved. Darius Matas.

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.