Čempionų pietūs. Pasaulio regbio čempionatas, dviguba Eurolygos savaitė ir „Ryto“ Helovinas

Čempionų pietūs

2019.10.31 14:30

Čempionų pietūs. Pasaulio regbio čempionatas, dviguba Eurolygos savaitė ir „Ryto“ Helovinas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Išskirtinis skrydis virš ovalinės regbio planetos: kuo patrauklus šis kelių sporto šakų elementus suderinantis žaidimas, kuo ypatingas besibaigiantis pasaulio čempionatas Japonijoje ir kaip – tiek mažai turėdamos – tiek daug pasiekia Lietuvos regbio komandos.

Pragariškas krepšinio Helovinas: kaip pergalingai išgyventi dvigubą Eurolygos savaitę ir kaip stebuklingai išsikapstyti iš Europos taurės grupės dugno?

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Epiškiausių vietinių ir pasaulinių sporto įvykių, nuotykių ir reiškinių apžvalga, patiekiama aštriais ironiškais įžvalgų blyksniais. Liežuvių taikikliuose - populiariausi sporto žaidimai, kultinės asmenybės, svarbiausi čempionatai ir turnyrai. Dramos, trileriai, košmarai ir komedijos tarp varžybų linijų ir už jų ribų. Iš sportbačių verčiančios frazės. Kolektyviniai ir individualūs mūšiai. Generoliški ir spontaniški trenerių sprendimai. Viskas, dėl ko aikštės, stadionai ir ekranai neatvėsta nuo aušros iki sutemų. Ir nuo sutemų iki aušros. Laida transliuojama ketvirtadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Čempionų pietūs

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.