Ryto garsai. Apie darbo santykius ir psichologinį klimatą

Ryto garsai

2019.10.31 06:30

Ryto garsai. Apie darbo santykius ir psichologinį klimatą

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Specialistų teigimu, ištikus insultui, svarbi kiekviena minutė. Po vasarą atlikto LRT tyrimo apie valdiškų butų nuomą poilsiautojams Neringos savivaldybė tikina uždraudusi tokią veiklą. Jau tapo įprasta atrakinti išmanųjį telefoną piršto atspaudu ar savo atvaizdu. Ar tokia technologija – saugi? Apie darbo santykius ir psichologinį klimatą. Kaip elektrinių paspirtukų nuomos paslaugas siūlančios įmonės vertina šį sezoną ir ko galime tikėtis naujajame?

Apie mechanizuotą medžių lapų šalinimą. Dešimtys verslo, investuotojų, ūkininkų ir kitų organizacijų ragina valdžią stabdyti skubotą mokesčių keitimą. Vairavimo ypatumai, artėjant žiemai. Helovynas. Taip pat laidoje – orų, spaudos ir sporto apžvalga. Kaip rytą pradeda žurnalistas Andrius Tapinas? Ką rekomenduoja skaityti prof. Boguslavas Gruževskis? R. Terlecko komentaras. Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.