Žinios. JAV Atstovų rūmuose – pirmas balsavimas pradėti Trumpo apkaltos procedūrą

Po LRT tyrimo: savivaldybės būstų nuoma. Po vasarą atlikto LRT tyrimo apie valdiškų butų nuomą poilsiautojams, Neringos savivaldybė tikina uždraudusi tokią veiklą. Tačiau LRT eksperimentas rodo, kad kai kuriems savivaldybės butų nuomininkams senų įpročių atsikratyti sekasi sunkiai. Tarnybiniai butai ir toliau pernuomojami Nidos poilsiautojams. Teisės į butus vietos politikai nepraranda nepaisant to, kad turi ir kito nekilnojamojo turto.

Vidaus reikalų ministerijos Medicinos centre pradedama tikrinti gaisrą padangų perdirbimo gamykloje Alytuje malšinusių ugniagesių sveikata. Šįryt tą padaryti ketina apie 30 ugniagesių. Pasak Medicinos centro vadovo Mariaus Buitkaus, bus atliekamas bendras sveikatos būklės patikrinimas, tik kiek išsamesnis nei įprastai.

Balsavimas dėl Donaldo Trumpo apkaltos procedūrų. Šiandien Jungtinių Valstijų Atstovų rūmai turėtų surengti pirmą balsavimą, skirtą pradėti apkaltos procedūrą šalies prezidentui. Jis gali būti apkaltintas dėl spaudimo Ukrainos valdžiai siekiant gauti kompromituojančios medžiagos apie demokratų kandidatą kitų metų prezidento rinkimuose Joe Bideną.

„Boeing“ negandos. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) aviacijos priežiūros tarnybos penkiasdešimtyje „Boeing 737NG“ lėktuvų aptiko įtrūkimų. Bendrovė jau anksčiau skelbė apie problemas, susijusias su šio modelio lėktuvų sparnų ir korpuso jungtimi. Orlaiviai, kuriuose buvo aptikta įtrūkimų, skraidys tik po remonto. Šią savaitę įmonės vadovas teiks parodymus JAV Senatui. Jam bus užduodami klausimai, susiję su „737 Max“ lėktuvų avarijomis, pražudžiusiomis pusketvirto šimto žmonių. Šiandien jis liudys Prekybos komitetui, rytoj – Transporto ir infrastruktūros. Šiuo metu skristi „Max“ tipo lėktuvais uždrausta visame pasaulyje.

Orai. Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau