Žinios. LRT ekperimentas rodo – kai kuriems savivaldybės butų Neringoje senų įpročių atsikratyti sekasi sunkiai

Po LRT tyrimo: savivaldybės būstų nuoma. Po vasarą atlikto LRT tyrimo apie valdiškų butų nuomą poilsiautojams, Neringos savivaldybė tikina uždraudusi tokią veiklą. Tačiau LRT eksperimentas rodo, kad kai kuriems savivaldybės butų nuomininkams senų įpročių atsikratyti sekasi sunkiai. Tarnybiniai butai ir toliau pernuomojami Nidos poilsiautojams. Teisės į butus vietos politikai nepraranda nepaisant to, kad turi ir kito nekilnojamojo turto.

Gaisro Alytuje padariniai. Alytaus ūkininkai susitiks su Maisto ir veterinarijos specialistais aptarti, ką daryti su pienu, nesuperkamu nuo praėjusios savaitės. Ūkininkai sako patiriantys nuostolių ir tikisi kompensacijų iš valdžios. Maisto ir veterinarijos tarnyba, atlikusi tyrimą po gaisro Alytaus padangų perdirbimo gamykloje ir surinkusi pieno perdirbimo įmonių duomenis, iš prekybos atšaukė beveik 400 tonų pieno produktų.

Žemės drebėjimas Filipinuose. Filipinuose – dar vienas žemės drebėjimas. Pranešama, kad jo stiprumas siekė 6,5 balo, labiausiai paveikta Mindanao sala. Vakar tame pačiame regione stiprūs seisminiai smūgiai nusinešė mažiausiai šešių žmonių gyvybes. Dar vienas drebėjimas įvyko tuo pačiu metu, kai darbą atnaujino įstaigos ir mokyklos.

Uždaromas Lietuvos paviljonas Venecijos bienalėje. Venecijos bienalės pagrindinio apdovanojimo „Auksinio liūto“ laimėtojas, opera-performansas „Saulė ir jūra (Marina)“, vakar Venecijoje atlikta paskutinį kartą. Per pusę metų trukusį maratoną Venecijoje ji nuskambėjo beveik 400 kartų, ją aplankė apie 85 tūkstančius žmonių. Šiandien duris užvers ir pats Lietuvos paviljonas, nors Venecijos bienalė dar truks iki lakpričio pabaigos.

Orai.

Sportas. Baigėsi 5-asis turas „Eurolygoje“. Kauno „Žalgiris“ namuose po pratęsimo 70:82 pralaimėjo Sankt-Peterburgo „Zenitui“.
FIBA čempionų lygoje Panevėžio „Lietkabelis“ 77:91 pralaimėjo Ankaros „Turk Telekomui“.