Žinios. Iš prekybos atšaukta beveik 400 tonų pieno produktų: Alytaus ūkininkai tikisi kompensacijų iš valdžios

LRT Tyrimas: savivaldybės būstų nuoma. Po vasarą atlikto LRT tyrimo apie valdiškų butų nuomą poilsiautojams, Neringos savivaldybė tikina uždraudusi tokią veiklą. Tačiau LRT eksperimentas rodo, kad kai kuriems savivaldybės butų nuomininkams senų įpročių atsikratyti sekasi sunkiai. Tarnybiniai butai ir toliau pernuomojami Nidos poilsiautojams. Teisės į butus vietos politikai nepraranda nepaisant to, kad turi ir kito nekilnojamojo turto.

Gaisro Alytuje padariniai. Alytaus ūkininkai susitiks su Maisto ir veterinarijos specialistais aptarti, ką daryti su pienu, nesuperkamu nuo praėjusios savaitės. Ūkininkai sako patiriantys nuostolių ir tikisi kompensacijų iš valdžios. Maisto ir veterinarijos tarnyba, atlikusi tyrimą po gaisro Alytaus padangų perdirbimo gamykloje ir surinkusi pieno perdirbimo įmonių duomenis, iš prekybos atšaukė beveik 400 tonų pieno produktų.

Švietimo darbuotojai rengia piketą. Švietimo, mokslo ir sporto ministrui Algirdui Monkevičiui kviečiant penkias profesines sąjungas aptarti kolektyvinės sutarties įgyvendinimą, dalis švietimiečių prie ministerijos rengia mitingą. Akciją „Uždek šviesą moliūge“ rengia Egidijaus Milešino vadovaujama Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga.

Balsavimas dėl Donaldo Trumpo apkaltos procedūrų. Šiandien Jungtinių Valstijų atstovų rūmai turėtų surengti pirmą balsavimą, skirtą pradėti apkaltos procedūrą šalies prezidentui. Jis gali būti apkaltintas dėl spaudimo Ukrainos valdžiai siekiant gauti kompromituojančios medžiagos apie demokratų kandidatą kitų metų prezidento rinkimuose Joe Bideną.

Orai. Ved Justė Tamošaitienė.