Labas rytas, Lietuva II d. VMI kvitų loterija baigiasi jau šią savaitę: suskubę sudalyvauti dar galite laimėti net 5000 eurų

II-oji spalio 30-osios „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda pokalbiu su VMI Kvitų žaidimo projekto vadovu Rolandu Puncevičiumi. Praėjo dveji metai ir kokį efektą jie turėjo? Gyventojų sąmoningumas didėja ir abu metai tikrai pasiteisino.

Rubrika „Margas pasaulis“. Mirusiųjų diena Meksikoje – tradicija, atkeliavusi iš Ispanijos. Tą dieną mirusiesiems aukojamos įvairios dovanos. Dovanojamos nuotraukos, žvakės, gėlės, saldumynai. Gilias tradicijas Meksikoje turi ir visų šventųjų diena. Ji švenčiama lapkričio 2-ąją.

Sostinės galerijoje „Vartai“ pristatytos dviejų menininkų personalinės parodos: jaunosios kartos tapytojos Donatos Minderytės „Vaizdinis vertimas“ bei vieno žinomiausių šiuolaikinių Lietuvos išeivijos menininkų – Aido Bareikio – personalinė paroda „Omeny“. Pastarasis pristato naujausius, per vasarą sukurtus ir dar niekur neeksponuotus kūrinius, o Donata paveikslais plėtoja ankstesniuose kūrybos etapuose nagrinėtas temas. Menininkė apmąsto santykį tarp patiriamo, prisimenamo ir medijomis perteikiamo – fotografijoje, o vėliau tapyboje, išgyvenimo.

Naujas Liepos vaizdo klipas: dainininkė ir laidų vedėja Liepa Mondeikaitė pristato naują vaizdo klipą ir sako, kad labai jaudinasi ir dažnai per kritiškai žiūri į savo darbus, todėl kiekvienas jos kūrinys yra ilgai puoselėtas ir brangintas.

Helovinas – puiki proga išbandyti ne šiaip sau šventinį makiažą, o dramatišką, netikėtą veido tapybą. Vizažistai sako, kad tokie makiažai dabar taip populiarėja, kad jų prašo ne tik vaikai, bet ir jų tėveliai. Vizažistė Daiva Žilienė, kuri dabar užsakymų turi tiek, kiek Kalėdiniu laikotarpiu, sako, kad išskirtinius makiažus darosi ne tik moterys, bet ir vyrai. Tiesa, pastarieji kur kas reiklesni. Anot vizažistės, Helovino makiažai, kaip ir įprasti turi tendencijas. Pavyzdžiui, dabar dailiosios lyties atstovės nori atrodyti, ne tik gąsdinančiai, bet ir gražiai.

Dar viena spaudos apžvalga. Audra Avižiūtė pristato aktualiausias ir įdomiausias šio ryto portalų ir spaudos puslapių naujienas.

Ved. Ugnė Siparė.