Visi kalba. Kelmickaitės mintys apie mirtį, už velniai žino ką balsuojantys žmonės ir horoskopų poveikis psichikai

Vėlinių išvakarės. Tad ir viena iš šio vakaro LRT TELEVIZIJOS laidos „Visi kalba“ temų – mirtis bei laidotuvės. Televizijos ir radijo laidų vedėja, etnomuzikologė Zita Kelmickaitė šiuose reiškiniuose mato ne tik graudulį, bet ir grožį. Moteris prisimena ne tik keisčiausias, bet ir pačias gražiausias, jei taip galima sakyti, atsisveikinimo procesijas. Labiausiai į Z. Kelmickaitės atmintį įsirėžė atsisveikinimas su aktoriumi Vytautu Šapranausku. „Tai buvo tikras gyvenimo spektaklis“, – sako ji.

Kita tema – populizmas. Komunikacijos specialistas Arijus Katauskas sako, kad esminis šios politinės logikos išskirtinumas – suskaldymas į dvi grupes: tyrąją, tikrąją liaudį ir elitą. Šie ir kiti politikos ir komunikacijos niuansai – pokalbyje su ekspertu.

Trečioji šio vakaro Lavijos Šurnaitės ir Algio Ramanausko pašnekovė – psichologė Aistė Diržytė. Specialistė papasakos, kodėl kas trečias iš mūsų tiki astrologinėmis prognozėmis, kaip horoskopai gali paveikti psichiką ir kas vyksta, kai žmogus... „užsiprogramuoja“. Iškart po šio pašnekesio – kvietimas užsukti į Lavijos ir Algio būrimo saloną.