Kultūros diena. Lietuvos kino centrui – rekomendacijos dėl seksualinio priekabiavimo prevencijos

Lentvario geležinkelio stotyje carui projektuoti apartamentai, šiomis dienomis naujai prikelti kūrybai ir veikiantys kaip susitikimų erdvė pokalbiams, ekspozicijoms, dirbtuvėms, rezidencijoms „Lokomotif“ pristato grupinę rudens parodą „2 0 9 0“.

Lygių galimybių plėtros centro ir Lietuvos žmogaus teisių centro ekspertai parengė ir Lietuvos kino centrui pateikė rekomendacijas dėl seksualinio priekabiavimo prevencijos. Rekomendacijos parengtos atlikus kino srityje veikiančių profesionalų apklausą.

Šiauliuose prasidėjo vienintelis Šiaurės Lietuvoje šiuolaikinio meno festivalis „VIRUS“. 24-ąją meno ir mados šventę atidarė Evaldo Janso darbų paroda ir šiaulietiškajame festivalyje jau trečią kartą dalyvaujančios, Venecijos bienalės laureatės Linos Lapelytės performansas „Piruetas“.

Kino grando Martino Scorseses filmas „Airis“, kurio pasaulinė premjera prieš mėnesį įvyko Niujorko kino festivalyje ir kuris buvo dėmesio centre neseniai pasibaigusiame Romos festivalyje, pradeda kelionę po pasaulio kino teatrus.

Ved. Julijus Grickevičius.