Ryto allegro

Ryto allegro
Ryto allegro 2019.10.28 08:08

Ryto allegro

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Naują kamerinės muzikos ansamblio „Musica humana“ kompaktinę plokštelę „Vizijos“ pristato jos iniciatorius, kolektyvo meno vadovas Robertas Beinaris.

Populiarėja intelektualus laisvalaikio praleidimo būdas – skaitytojų klubas. Pokalbis su Vilniaus apskrities A. Mickevičiaus viešosios bibliotekos vyr. bibliotekininke Odeta Maziliauskiene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritikė Elžbieta Banytė apžvelgia dvi poezijos knygas: Kęstučio Navako sudarytą antologiją „Lyrika plius“ bei Rimo Užgirio eilėraščių rinkinį „Tarp“.

Žmogaus ir Mirties santykių raida priklauso ne tik teologijai, filosofijai, bet ir meno istorijai. Visada prasminga (nors ir nejauku) suvokti mirties pėdsakus literatūroje, dailėje, muzikoje. O meno patirtis – čia labai didelė. Artėjant Vėlinėms, pirmadienio viktorinoje – apie mišias už mirusiuosius, vokalinį instrumentinį žanrą Requiem.

„Klasikos enciklopedija“: Kaip buvo išrasta atominė bomba?

Ved. Viktoras Paulavičius.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau