Labas rytas, Lietuva, II d. IT specialistas: niekada nėra per anksti paversti savo vaiko socialinių tinklų žvaigžde

Mano vaikas – socialinių tinklų žvaigždė. IT specialistas Marius Pareščius pristato šiuo metu vis populiarėjantį tėvų ir jų atžalų užsiėmimą – socialinius tinklus, kurie ilgainiui gali tapti ir vienu iš pajamų šaltinių. Kokie pavojai slypi kitoje ekrano pusėje, kai kalbame apie nepilnamečių veiklą internete?

Įdomybės iš pasaulio. Niujorke, Manhatane, įrengiama nauja apžvalgos vieta, kuris pus atidaryta ateinančių metų kovą – jos aukštis yra 345 m, o giedrą dieną matyti vaizdai už 123 km.

„Euromaxx“. Skrybėlių dizainerė. Kai kalbama apie aukštuomenę, dažnai įsivaizduojami skrybėlėti ponai. Ekstravagantiškus galvos apdangalus kuria Berlyne gyvenanti dizainerė Fiona Bennett. Princas Albertas gimtosios šalies kultūrą ir tradicijas skleidė Jungtinėje Karalystėje, o štai Braitone gimusi Fiona Bennett anglų tradicijas puoselėja Berlyne.

Rubrika „Premjera!“. Studijoje – „mokslinčiais“ save įvardinę atlikėjas Andrius Vaicenavičius ir vaizdo klipo režisierius Adas Burkšaitis, kurie pristato dainą „Why why why“. Geriau iš grupės „Kūjeliai“ pažįstamas Andrius Vaicenavičius, dabar – ir solinės karjeros atlikėjas, pasivadinęs Andy Vaic, sako, kad mokydamasis Oksforde pajuto norą kurti ir užsienyje suprantamą muziką.

Įdomybės iš pasaulio. Austrijos Alpėse – vis dar jokių žiemos ženklų, tačiau slidininkai jau pradėjo sezoną. Čia įrengta dirbtinio sniego trasa, kuri sukėlė prieštaringas aplinkosaugininkų reakcijas.

Dar viena premjera – gitaristo, prodiuserio ir dainų autoriaus Roberto Semeniuko ir Kastyčio Sarnicko-Kasteto daina „Kai nieko nebelieka“.

Spaudos apžvalga, kurioje Modestas Naudžius pristato, kaip kultūros spaudoje reaguojama į MO muziejaus parodą „Rūšių atsiradimas. 90-ųjų DNR“.

„Labas rytas, Lietuva“ komanda linki lengvo pirmadienio ir lauks jūsų rytoj – kaip visada, nuo 6 ryto.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau