Žinios. Vienam kapui – viena žvakė: kas svarbiau – tradicijos ar ekologija?

Seimo komitetai šią savaitę toliau svarstys kitų metų biudžeto projektą. Seimas ir Vyriausybė turės rasti kompromisą, nes per biudžeto pateikimą parlamentarai pritarė siūlymams, kurie didina išlaidas, tačiau atmetė beveik visus naujus siūlymus dėl mokesčių, kurie į biudžetą atneštų papildomų pajamų. Dalis valdančiųjų frakcijų narių nepritarė Nekilnojamojo turto bei Automobilių taršos mokesčiams ir grąžino juos Vyriausybei tobulinti.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas šiandien šalies parlamentui turėtų pateikti pasiūlymą rengti išankstinius rinkimus. Premjeras, žadėjęs, kad „Brexitas“ „žūtbūt“ įvyks spalio 31-ąją, dabar siekia parlamento pritarimo rinkimams gruodžio 12-ąją.

Argentinos prezidento rinkimus jau pirmajame rate laimėjo centro kairiųjų peronistų kandidatas, teisės profesorius Alberto Fernández. Suskaičiavus beveik visus balsus matyti, kad jis užsitikrino daugiau nei reikalingi 45 procentai ir įveikė dabartinį šalies vadovą konservatorių Mauricio Macri, kuris pripažino pralaimėjimą ir pasveikino varžovą su pergale.

Prekybininkų skaičiavimu, besiruošiantys Vėlinėms įsigyja vidutiniškai po 10 žvakių. Per metus iš Lietuvos kapinių galėtų išvažiuoti apie 40 vagonų panaudotų žvakių, todėl pasisakantys už ekologiją ragina taupyti ir pinigus, ir gamtą, ant mirusiųjų amžinojo poilsio vietos statant po vieną žvakę.

Orai. Sportas. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau