Žinios. Seimo komitetai šią savaitę toliau svarstys kitų metų biudžeto projektą

Dėl gaisro Alytaus padangų perdirbimo gamykloje premjeras Saulius Skvernelis šaukia Vyriausybės Nacionalinio saugumo komisijos posėdį. Aplinkos, žemės ūkio ir sveikatos apsaugos ministrai pristatys su gaisro padariniais susijusių tyrimų rezultatus. Taip pat bus tariamasi, kaip šalinti trumpalaikius ir ilgalaikius taršos padarinius, kaip atlyginti ūkininkams patirtus nuostolius.

Seimo komitetai šią savaitę toliau svarstys kitų metų biudžeto projektą. Seimas ir Vyriausybė turės rasti kompromisą, nes per biudžeto pateikimą parlamentarai pritarė siūlymams, kurie didina išlaidas, tačiau atmetė beveik visus naujus siūlymus dėl mokesčių, kurie į biudžetą atneštų papildomų pajamų. Dalis valdančiųjų frakcijų narių nepritarė Nekilnojamojo turto bei Automobilių taršos mokesčiams ir grąžino juos Vyriausybei tobulinti.

Argentinos prezidento rinkimus jau pirmajame rate laimėjo centro kairiųjų peronistų kandidatas, teisės profesorius Alberto Fernández. Suskaičiavus beveik visus balsus matyti, kad jis užsitikrino daugiau nei reikalingi 45 procentai ir įveikė dabartinį šalies vadovą konservatorių Mauricio Macri, kuris pripažino pralaimėjimą ir pasveikino varžovą su pergale.

Sėkme Vokietijos Tiuringijos žemės rinkimuose džiaugiasi kairieji ir kraštutinė dešinė, o vadinamas tradicines centro partijas rinkėjai toliau baudžia. Daugiausiai balsų gavo Kairiųjų partija ir tai pirmas kartas nuo Berlyno sienos griūties, kai žemės rinkimus Vokietijoje laimėjo buvę komunistai.

Orai. Sportas. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau