Žinios. Saulius Skvernelis šaukia Vyriausybės Nacionalinio saugumo komisijos posėdį: ministrai pristatys gaisro pasekmes

Dėl gaisro Alytaus padangų perdirbimo gamykloje premjeras Saulius Skvernelis šaukia Vyriausybės Nacionalinio saugumo komisijos posėdį. Aplinkos, žemės ūkio ir sveikatos apsaugos ministrai pristatys su gaisro padariniais susijusių tyrimų rezultatus. Taip pat bus tariamasi, kaip šalinti trumpalaikius ir ilgalaikius taršos padarinius, kaip atlyginti ūkininkams patirtus nuostolius.

Kauno teismas skelbs, ar priteisti nugriauto vadinamojo Vijūnėlės dvaro savininkams žalą iš valstybės. Druskininkuose stovėjusio namo savininkai Zina ir Žilvinas Poviloniai namo vertę, jo griovimo išlaidas bei patirtus išgyvenimus įvertino daugiau nei pusantro milijono eurų suma.

Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas šiandien šalies parlamentui turėtų pateikti pasiūlymą rengti išankstinius rinkimus. Premjeras, žadėjęs, kad „Brexitas“ „žūtbūt“ įvyks spalio 31-ąją, dabar siekia parlamento pritarimo rinkimams gruodžio 12-ąją.

Artėjant Visų Šventųjų dienai, Lenkijos sostinėje Varšuvoje benamiai per septintus metus rengiamą akciją kapinėse tvarko nežinomus kapus. Jie ragina ir kitus kapinių lankytojus nepraeiti pro šalį ir aptvarkyti bevardžius kapus.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.