Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis. Asta Stašaitytė: nustebau pajutusi, kiek daug geros emocijos yra laidoje „Duokim garo“

Rytas su muzika. Kapela „Sutaras“.

Svečias. Laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjui Ignui Krupavičiui talkina Asta Stašaitytė, vedanti laidą „Duokim garo“. Pašnekovė dalinasi darbo LRT įspūdžiais: „Kvietimas į nacionalinį transliuotoją yra išdidu, man tai reiškė pripažinimą. Tiesa, buvau nustebusi, kiek laidoje „Duokim garo“ yra geros emocijos.“ Laidos viešnia užsimena ir apie santykius šeimoje: „Mano manymu, šeimoje svarbiausias yra nuoširdumas.“

Rekomendacija. Vaikų ir paauglių rašytoja Kotryna Zylė rekomenduoja knygą, dainą ir filmą. Rašytoja rekomenduoja Tuvės Janson knygą „Nematomi vaikai“, kurią vienos kelionės metu kūrėja nusipirko Helsinkio oro uoste. Siūlomas filmas – režisieriaus H. Miyazaki „Mano kaimynas Totoro“. Mėgstamiausių sąraše – ir islandų grupės „Amiina“ daina „Seoul“.

Zaz – „Que Vendra“.

Knyga „Atia, suskiai“. Studijoje vieši Eva Tombak – knygos „Atia, suskiai“ autorė. Kūrėja prasitaria, jog tai jau penktoji jos knyga, tačiau tik šįkart ji tiksliai žinojusi, kokia knyga tai turi būti: „Vien dėl to, jog turėjau labai aiškią knygos viziją, parašiau ją vos per 3 mėnesius.“ Apie ką ši knyga?

Lotynų Amerikos festivalis „In Latino“. Šįmet, kaip ir kasmet, rengiamas Lotynų Amerikos festivalis „In Latino“. Jo sumanytoja Justina Užkuraitytė pasakoja, jog šiųmetinio renginio tema – laisvė.

Senoviškas bičių auginimo būdas. Amerikietis augina bites senoviniu būdu ir drąsiai teigia: „Rankose bites laikyti gali kiekvienas, artimas ryšys su bitėmis keičia gyvenimą.“ Bičių augintojas nenaudoja avilių, chemikalų ir net apsauginių drabužių, o medų ima tik tuomet, jei bičių šeima išskrenda ar miršta.

Laisvalaikis su vaikais. Į studiją atvykusi Vasiliauskų šeimyna primena seną tiesą – blogo oro nėra. Mama Lina Vasiliauskienė įsitikinusi, jog gyvenimas Lietuvoje išskirtinis besikeičiančiais metų laikais, kurių pažinimas – svarbi vaikystės dalis.

Olly Murs – „Grow up“.

Chris de Burg koncertas Lietuvoje. Lapkričio 22-ąją dainininkas Chris de Burg pasirodys Kauno „Žalgirio arenoje.

Lavijos Šurnaitės knyga. Laidos „Visi kalba“ vedėja Lavija Šurnaitė pristato naująją knygą „Pakeliui su savimi“. Rašytoja džiaugiasi: „Pagaliau esu daugiavaikė knygų mama“ – mat tai jau trečioji jos išleista knyga. Tiesa, L. Šurnaitė patikslina, jog šis kūrinys skirtas moterims.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ – „Į Venesuelą“.

Svečias. Studijoje viešintis dizaineris Juozas Statkevičius atvirauja, kad pastarieji metai prabėgę labai greitai. Tiesa, J. Statkevičius metus skaičiuoja unikaliai – nuo vieno pasirodymo iki kito.