Ryto allegro. Žmogaus teisės ir šiandieninė Lietuva

Ryto allegro

2019.10.24 08:08

Ryto allegro. Žmogaus teisės ir šiandieninė Lietuva

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Eglė Grėbliauskaitė ir Aurelija Bulaukaitė parodoje „Mes turime būti ypatingai atsargūs“ atveria viešas paslaptis, galios sistemas ir nesusikalbėjimo prarajas Vilniaus dailės akademijoje. Pasakoja Juta Liutkevičiūtė. Berlyne gyvenantis 3D pasakojimų studijos „NowHere Media“ įkūrėjas Felixas Gaedtke festivalyje „Nepatogus kinas“ pristatė virtualios realybės projektą „Namai po karo“. Pokalbis su menininku apie projektą bei tai, kuo ši raiška pranašešnė už dokumentinį kiną.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Lietuvos žmogaus teisių centrui minint 25-erių metų jubiliejų, apie žmogaus teisių problemas šiandieninėje Lietuvoje kalbėsimės su Lietuvos žmogaus teisių centro komunikacijos vadove Jūrate Juškaite, Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos ekspertu Donatu Paulausku ir Lietuvos žurnalistikos centro vadove Džina Donauskaite.

Helsinkio universiteto komparatyvistinės literatūros dėstytojas dr. Kai Mikkonen pasakoja apie tai, kaip keičiasi komiksai ir jų skaitytojai moderniųjų technologijų amžiuje. Jį kalbino Alma Valantinienė.

Kultūros renginiai. Ved. Indrė Kaminckaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.