Pakeliui su klasika. Susitikimas su Indijos prekybos rūmų Lietuvoje prezidente Alina Adomaityte

Pakeliui su klasika

2019.10.23 16:30

Pakeliui su klasika. Susitikimas su Indijos prekybos rūmų Lietuvoje prezidente Alina Adomaityte

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Klasikinės muzikos gerbėja, kurianti verslą, laisvalaikį skiria sportui. Penkių skirtingų sporto šakų čempionė šiuo metu siekia muzikos instrumentais aprūpinti Bernardinų bažnyčios bendruomenės patalpas, kad vaikai iš socialiai skurdžių šeimų bei neturintys artimųjų galėtų nemokamai mokytis muzikos ir koncertuoti.

Vėliau laidoje prisiminsime britų dirigentą, kompozitorių Raymondą Leppardą. Novatoriškumu pasižymėjęs maestro ryškiai prisidėjo prie XVI-XVIII a. muzikos atgimimo, ypač pristatydamas klausytojams italų kompozitorių kūrybą.

Taip pat laidoje klausysimės 2017 m. išleisto mandolinininko Avi Avitalio ir džiazo kontrabosininko Omero Avitalio albumo „Avitalis sutinka Avitalį“. Likusias laidos minutes – „Garso failai“, kuriuose keli tris dešimtmečius pirmavusios ritmenbliuzo ir soul muzikos grupės „Gladys Knight & the Pips“ kūriniai. Ved. Ignas Gudelevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Pagrindinis laidos dėmesys skiriamas muzikai, skirtingų sričių asmenybės pasakoja apie savo aistrą muzikai per įvairius aspektus: kiną, poeziją, literatūrą, dailę, sportą, laisvalaikio užsiėmimus. Kiekviena laida sudaryta iš dviejų dalių: pokalbio ir specialios rubrikos. „Pakeliui su vasara“ keliauja ne tik po Vilnių, Kauną, bet ir į kitur vykstančius renginius. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 16.05 val.

Kiti laidos epizodai

Pakeliui su klasika

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.