Ryto garsai. Viešųjų ryšių ekspertas Arūnas Armalis: Alytaus meras Nerijus Cesiulis yra geras pavyzdys kaip politikas turi komunikuoti per krizę

Gaisras Alytuje įžiebė ugnį tarp savivaldybės ir Vyriausybės. Kam nelaimė tapo dingstimi krautis politinius dividendus? Socialiniuose tinkluose plinta naujas filmukas apie Vilnių. Pokalbis su jo kūrėju, keliautoju Jokūbu Laukaičiu. Savaitgalį vėl suksime laikrodžių rodykles atgal ir pereisime prie žiemos laiko. Ar paskutinį kartą? Lietuviai dažnai sutinka išeiti iš darbo savo noru, nors juos tai verčia daryti viršininkas. Kokių pasekmių tai gali turėti?

„Ryto garsų“ studijoje: Vilniaus universiteto Teisės klinikos konsultantės Dinara Labukaitė ir Justina Sušinskaitė. Verslo laikas. Atminimo lentelė žymiam atkurtos nepriklausomos Lietuvos veikėjui Romualdui Ozolui. Vakar Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis postą išlaikė ir per antrą balsavimą – valdantiesiems neužteko balsų jį atstatydinti. Ką daryti, jei ką tik iš parduotuvės parsineštuose riešutuose radote kirmėlių, o kruopose – kandžių? Indrės Makaraitytės savaitės komentaras. Socialinių tinklų apžvalga. Vedėjas Darius Matas, redaktorė Aušra Jūraitė.