LRT RADIJO žinios. Alytuje rengiamasi likviduoti gaisro padarinius: pasigendama koordinacijos, ne visur gali prieiti specialioji technika

Alytaus meras sako, kad gaisro vietoje esanti specialioji technika dar negali pasiekti gaisro epicentro, nes ten žmonėms būti pavojinga. Vidaus reikalų ministrė teigia, kad Alytuje gaisrą gesinę ugniagesiai sulauks premijų, papildomų atostogų ir sveikatos patikrinimo be eilės. Finansų ministras pareiškė, kad Vyriausybė siūlys apkarpyti kai kurias kitų metų išlaidas, jeigu Seimas nepritars naujiems mokesčiams ar jų pakeitimams. Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad mokesčių didinimas lėtėjant ekonomikai yra klaida. Švietimo ministras sako, kad pagal Vyriausybės siūlomą kitų metų valstybės biudžeto projektą susitarimai su pedagogų profsąjungomis dėl mokytojų algų nėra iki galo įgyvendinti.

Profesinių sąjungų atstovai ir darbuotojus konsultuojantys teisininkai pastebi, kad dažnai sprendimą išeiti iš darbo savo noru lemia darbdavių spaudimas. Susisiekimo ministerija teigia, kad šiuo metu su kitomis valstybėmis dėl sezoninio laiko kaitaliojimo nesiderama, nes Europos Sąjungos šalys nesutaria, ar atsisakyti laikrodžių sukiojimo. Vilniuje atidengiama atminimo lenta, skirta Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio steigėjui, Nepriklausomybės Akto signatarui, filosofui Romualdui Ozolui. Europos Sąjungos Vadovų Tarybos pirmininkas Donaldas Tuskas sako rekomenduosiąs Europos Sąjungos lyderiams atidėti Didžiosios Britanijos išstojimą iš bendrijos po planuoto termino spalio 31-ą dieną. Jugtinėje Karalystėje, Esekse, sunkvežimyje rasti 39 kūnai. Sulaikytas vairuotojas. Turkija pareiškė, kad šiuo metu nemato reikalo atnaujinti kurdų puolimą Šiaurės Sirijoje, nes kurdų pajėgos yra išvestos iš zonos netoli Turkijos sienos. Sportas. Orai. Ved. Paulius Šironas ir Rima Žilinskaitė.