„Labas rytas, Lietuva“ II d. Mokytoja visą gyvenimą Alvyda Ručinskienė ir jos taisyklė: gyvenk iš to, ką gauni, o jei maža – užsidirbk!

II-oji spalio 23-osios „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda reportažu apie jauną merginą, kuriai nepritrūko kantrybės į norimą darbą pretenduoti net 3 kartus. Užplūdo noras keliauti? Galbūt įkvėps stiuardesė Brigita Jagelavičiūtė. Prieš trejus metus ji tapo vienos žymiausių oro linijų darbuotoja, nors studijavo kiną ir televiziją, o savo įspūdžiais su keliasdešimt tūkstančių sekėjų nuolatos dalijasi socialiniame tinkle „Instagram“. Prabangios avialinijos, pavydėtinos kelionės ir gerbėjų ratas – tai tik vaisiai, kuriuos dabar raiško Brigita, nes iki tada sekė kantrybės pareikalavę išbandymai. Kaip atrodo stiuardesės gyvenimas iš arti – reportaže.

Jei ryte nutiko menka nelaimė – sudužo puodelis ar sulūžo nuolat naudojamas daiktas – žinokite, kad ne visada jie lūžta šiaip sau. Reportaže išvysite pasakojimą, kaip tiriamos daiktų sudėtinės medžiagos, jų gamybos procesai, atsparumas trinčiai ir kaip tai veikia kasdienę buitį, o visa tai pademonstruos prof. dr. VGTU Biomechanikos inžinerijos katedros vedėjas Julius Griškevičius.

Šį rytą studijoje svečiuojasi, kaip pati sako, visą gyvenimą esanti mokytoja – Alvyda Ručinskienė. Pašnekovė pasakoja, kas jai yra gyvenimo džiaugsmas, kokie stebuklai nutinka kasdien. Ji sako: „Gyvenk iš to, ką gauni, o jei maža – užsidirbk“. Pokalbis apie vaikus ir anūkus, mokinius ir apskritai – jaunąją kartą, kuri keičia vyresniuosius.

Po muzikinės pertraukos – dar vienas pokalbis studijoje. Šį kartą kalbinamas gerai žinomas muzikos kūrėjas ir atlikėjas, Lietuvą „Eurovizijos“ konkurse atstovavęs – Jurijus Veklenko, kuris pristato naują muzikos klipą „Bright Lights“ („Akinančios šviesos“). Jurijus sako, kad tai daina, prie kurios jis pats labai daug prisidėjo, nes ir muzikos teksto žodžiai ir atlikimas – viskas jo paties kūrybos vaisius. Atlikėjas sako, kad tai daina apie galėjimą gyventi paleidus, neprisirišus, kitaip sakant – laisvai.

Spaudos apžvalga. Gabrielė Kloniūnaitė pristato įdomiausius ir aktualiausios šio ryto pranešimus portalų bei dienraščių puslapiuose.

„Labas rytas, Lietuva“ komanda atsisveikina iki rytojaus, kai šeštą valandą ryto ir vėl žvaliai nusiteikę žadins Lietuvą. Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau