Žinios. Slėptis nuo gaisro padarinių alytiškiai vyksta į Druskininkus, kur rezervavo visus apgyvendinimo įstaigų nemokamai pasiūlytus kambarius

LRT.lt

2019.10.23 08:03

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas toliau aiškinsis situaciją, kaip Lietuvoje veikia įmonių, galinčių kelti grėsmę šalies nacionaliniam saugumui, patikros sistema. Šiandien į klausimus apie galimas įtakas transporto sektoriuje atsakys susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius ir Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Vladas Sutkus.

Po antro nepavykusio balsavimo dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo, Seimo Etikos ir procedūrų komisija posėdyje spręs, ar verta svarstyti klausimus dėl to, kaip jie buvo surengti.

Per trejus metus trunkančią „Brexito“ dramą Jungtinės Karalystės parlamente pagaliau įvyko reikšmingų postūmių. Kita vertus premjero Boriso Johnsono planams išstoti iš Europos Sąjungos spalio 31-ąją, atrodo, nebus lemta išsipildyti.

Nuo praėjusią savaitę Alytuje kilusio gaisro bėgantys vietos gyventojai rezervavo visus Druskininkų apgyvendinimo įstaigų nemokamai pasiūlytus kambarius – pranešė kurorto savivaldybė. Druskininkų valdžia pirmadienį paskelbė keliolikos viešbučių, sanatorijų bei svečių ir turizmo sodybų sąrašą bei kontaktinius telefonus. Pasak Druskininkų savivaldybės atstovo, tokia galimybe pasinaudojo daugiau nei pusantro šimto alytiškių.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau