Žinios. Europoje mažėja arklių: mėsos supirkėjai iš užsienio ėmė dairytis ir į sportinius žirgus Lietuvoje

LRT.lt

2019.10.23 07:10

Po antro nepavykusio balsavimo dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo, Seimo Etikos ir procedūrų komisija posėdyje spręs, ar verta svarstyti klausimus dėl to, kaip jie buvo surengti.

Vyriausybės posėdyje šiandien bus siūloma nepratęsti antrai kadencijai Lino Pernavo vadovavimo policijai. Naujo vadovo kandidatūra turėtų būti teikiama lapkritį.

Mažėjant arklių, mėsos supirkėjai iš užsienio ėmė dairytis ir į sportinius žirgus. Lietuvoje šių gyvūnų veisimas ir priežiūra – gerokai pigesni nei Vakarų Europos šalyse. Arklius mėsai noriai perka italai, prancūzai, o iš Lietuvos jie išvežami per Lenkiją.

Per trejus metus trunkančią „Brexito“ dramą Jungtinės Karalystės parlamente pagaliau įvyko reikšmingų postūmių. Kita vertus premjero Boriso Johnsono planams išstoti iš Europos Sąjungos spalio 31-ąją, atrodo, nebus lemta išsipildyti.

Nuo praėjusią savaitę Alytuje kilusio gaisro bėgantys vietos gyventojai rezervavo visus Druskininkų apgyvendinimo įstaigų nemokamai pasiūlytus kambarius – pranešė kurorto savivaldybė. Druskininkų valdžia pirmadienį paskelbė keliolikos viešbučių, sanatorijų bei svečių ir turizmo sodybų sąrašą bei kontaktinius telefonus. Pasak Druskininkų savivaldybės atstovo, tokia galimybe pasinaudojo daugiau nei pusantro šimto alytiškių.

Sportas. Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau