„Labas rytas, Lietuva“ II d. Budistų vienuolis Kęstutis Marčiulynas: jei sugebėsi pajusti ramybę didžiausiame triukšme, nebereikės ieškoti tylos

Žmogus ir santykiai. Skubančiame gyvenime svarbu neprarasti santykio su kitais ir su supančia aplinka – apie tai pasakoja budistų vienuolis Kęstutis Marčiulynas. Jo teigimu, pirmiausia reikia pamiršti save, savo situaciją ir nuomonę, ir tada galima pradėti matyti ir suprasti kitą, o jei sugebėsi pajusti ramybę didžiausiame triukšme, nebereikės ieškoti tylos.

Įdomybės iš pasaulio. Australijoje šuo įstrigo uoloje. Borderkolio, vardu Jimmy, gelbėjimo operacija truko 3 valandas, bet sėkmingai pasibaigusi istorija baigėsi šuns ir jo šeimininko šypsenomis.

Rytas su muzika. Studijoje – Ieva Narkutė, kviečianti į savo autorinę programą „Visos meilės taisyklės. Šis pasirodymas vyks jau paskutinį kartą – dainininkės teigimu, šis pasirodymas susilaukė daugybės klausytojų atgarsių, tačiau dabar laikas eiti ir kurti toliau.

Akcija „Senjorų dienos internete“. Šiuo metu Lietuvoje vyksta projektas „Prisijungusi Lietuva“, kuris skirtas gyventojams, kurie nori išmokti skaitmeninio raštingumo – organizuojami mokymai viešosiose bibliotekose, vyksta kitos akcijos. Viena jų – „Senjorų savaitė internete“. Jos pagrindinis tikslas yra sudominti vyresnio amžiaus žmones, parodyti jiems interneto naudą, kokios elektroninės paslaugos jiems gali padėti sutaupyti, kokiomis paslaugomis jie gali naudotis namuose arba viešojoje bibliotekoje, niekur nekeliaudami ir neprašydami pagalbos, savarankiškai. Reportaže – senjorų įspūdžiai apie šią programą.

Rubrika „Mūzos“: Kęstučio Kasparavičiaus paroda „Dirigentas su teptuku“. Jau ne viena karta užaugo su dailininko Kęstučio Kasparavičiaus iliustruotomis knygomis. Šiandien kviečiame pasisvečiuoti šio dailininko kūrybos vietoje, o kalbamės ne tik apie knygas, piešinius, bet ir apie drąsą, savikritiką, kitus dalykus, slypinčius už tarptautinį pripažinimą pasiekusio dailininko darbų.

Spaudos apžvalga su Pauliumi Šironu.

Kartu su dar vienu Ievos Narkutės kūriniu „Labas rytas, Lietuva“ linki žvalios ir darbingos dienos ir atsisveikina iki rytojaus.