Žinios. Domantas Sabonis pasirašė pelningiausią sutartį Lietuvos istorijoje su Indianos „Pacers“

Padėtis Alytuje. Į Alytų naktį atvyko specialioji technika, kuri turi padėti likviduoti padarinius padangų perdirbimo įmonėje. Šiuo metu vertinama, kaip ji bus panaudota. Tuo metu bendrojo ugdymo mokyklose šiandien, kaip ir vakar, vyks tik neformaliojo švietimo pamokos, todėl tėvai gali pasirinkti, ar leisti vaikus į mokyklą. Nuo šiandien darbą gali pradėti Pramonės rajone esančios įmonės, tačiau Alytaus meras pabrėžia, kad nuspręsti turi patys įmonių vadovai.

Seimas vėl balsuos dėl Pranckiečio. Valdančiųjų „Valstiečių ir žaliųjų“ iniciatyva Seimas šiandien planuoja perbalsuoti, ar atleisti Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį. Lygiai prieš savaitę, antradienio vakarą, opozicijos iniciatyva šiuo klausimu Seimas jau balsavo, tuomet nebuvo surinkta pakankamai balsų.

Biudžeto pristatymas Seime. Seime bus pristatytas kitų metų biudžeto projektas ir mokesčių pakeitimų įstatymai. Numatoma, kad valstybės biudžeto pajamos didės 9-iais procentais iki 11-os su puse milijardo eurų, išlaidos augs 8-iais procentais iki kiek daugiau nei 12-os su puse milijardo.

Naruhito žengia į sostą. Japonijos imperatorius Naruhito oficialiai įžengė į Chrizantemų sostą. Ritualinius drabužius vilkintis monarchas tai paskelbė per ceremoniją, kurią stebėjo daugiau nei 180 šalių atstovai. Tarp jų – ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona. Iš viso į ceremoniją susirinko apie du tūkstančius svečių.

Trudeau išlaikys valdžią Kanadoje. Kanados premjeras Justin Trudeau po įtemptų parlamento rinkimų greičiausiai išliks valdžioje, tačiau turės mažumos vyriausybę. Tai rodo Kanados nacionalinio transliuotojo prognozė. Nepaisant praradimų kai kuriose rytinėse provincijose, Trudeau liberalai turėtų laimėti daugumą vietų parlamente. Antri lieka Andrew Scheero vadovaujami konservatoriai.

Pelningiausia lietuvių krepšininko sutartis. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ pasirašė pelningiausią sutartį Lietuvos istorijoje. Amerikiečių portalas „The Athletic“ skelbia, kad lietuvis lieka komandoje dar ketveriems metams ir sutarties vertė – 75 milijonai dolerių.

Orai. Sportas. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.