Žinios. Vyriausybė teigia pataisiusi taršių automobilių mokestį prieš teikdama biudžeto projektą Seimui

Seimas vėl balsuos dėl Pranckiečio. Valdančiųjų „Valstiečių ir žaliųjų“ iniciatyva Seimas šiandien planuoja perbalsuoti, ar atleisti Seimo pirmininką Viktorą Pranckietį. Lygiai prieš savaitę, antradienio vakarą, opozicijos iniciatyva šiuo klausimu Seimas jau balsavo, tuomet nebuvo surinkta pakankamai balsų.

Taršių automobilių mokesčio pakeitimai. Vyriausybei šiandien teikiant Seimui kitų metų biudžeto projektą, parlamente bus pristatytas ir naujasis automobilių taršos mokestis. Aplinkos ministerija pranešė ištaisiusi ankstesniame variante buvusias klaidas, kai mokestis didėjo neproporcingai.

Naruhitas žengia į sostą. Japonijoje netrukus prasidės naujojo imperatoriaus Naruhito žengimo į sostą ceremonija. Joje dalyvaus šalių atstovai iš daugiau nei 170 šalių, tarp jų ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona. Į iškilmes iš viso planavo atvykti daugiau kaip du tūkstančiai svečių iš užsienio.

„Brexitui“ reikės papildomų pastangų ir laiko. Šiandien Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas ir jo Vyriausybė turėtų pradėti teikti parlamentui antrojo „Brexito“ susitarimo įgyvendinimo poįstatyminius aktus. Tik taip Johnsonui dar gali pavykti įgyvendinti su Europos Sąjungos lyderiais pasiektą „Brexito“ susitarimą.

Pelningiausia lietuvių krepšininko sutartis. Domantas Sabonis su Indianos „Pacers“ pasirašė pelningiausią sutartį Lietuvos istorijoje. Amerikiečių portalas „The Athletic“ skelbia, kad lietuvis lieka komandoje dar ketveriems metams ir sutarties vertė – 75 milijonai dolerių.

Orai. Sportas. Ved. Aistė Plaipaitė.