Čia ir dabar

Čia ir dabar
Čia ir dabar 2019.10.21 14:05

Čia ir dabar

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kartais atsitinka, kad gydytojai neranda jokių žmogų varginančių negalavimų priežasčių. Medicininiai tyrimai rodo, kad žmogus sveikas, bet jis toks nesijaučia. Kodėl?

Atsakymų čia gali suteikti psichosomatika - tai yra supratimas, kad kūno susirgimams ir ligoms tiesioginės įtakos turi mūsų mintys, jausmai ir emocijos. Apie psichologinės būsenos įtaką negalavimams, susirgimams ir ligoms – pokalbis su kūno ir judesio terapeute Rita Karklyte. Kita tema - kas vyksta su paaugliais, kai tėvai skiriasi? Ko jiems reikia šiuo gyvenimo laikotarpiu? Papasakos psichologė, psichoterapeutė Rasa Bieliauskaitė.

Ved. Agnė Kairiūnaitė.

logo

Psichologinės žinios, emocinis raštingumas žmonėms reikalingas kiekviename žingsnyje. Kaip bendrauti? Visų pirma - su savimi, su artimaisiais, kolegomis ir nepažįstamaisiais? Kokias klaidas čia darome, kodėl nesusikalbame? Kaip sau pagelbėti ir išmokti reguliuoti emocijas, užklupus nerimui ar stresui? Kodėl mūsų visuomenėje tiek daug į kitus ar į save pačius nukreiptos agresijos? Kodėl svarbu pažinti save ir ką daryti, jei atradimai nedžiugina? Viso to mūsų mokykloje ar universitete niekas nemoko. Psichologinis raštingumas paliekamas savieigai. Todėl apie viską būtina kalbėti, ir to niekada nebus per daug. Laida transliuojama pirmadieniais 14.05 val.

Kiti laidos epizodai

Čia ir dabar

Daugiau