10–12. Apie humanitarinę pagalbą negandų alinamuose regionuose ir (ne)paskutinius maratonus

10–12

2019.10.21 10:05

10–12. Apie humanitarinę pagalbą negandų alinamuose regionuose ir (ne)paskutinius maratonus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Spaudos apžvalga. Socialiniai tinklai.

Humanitarinis darbas – gyvenimo būdas ir pašaukimas, teigia Andrius Slavuckis dirbantis su organizacija „Gydytojai be sienų“. Jis ne kartą vyko į stichijų, karų ir epidemijų alinamus regionus, dirbo Haityje, Pietų Afrikos Respublikoje, Pietų Sudane, Libijoje, Jemene. Apie Humanitarinį darbą, pavojus ir sutiktus žmones, interviu su Andriumi Slavuckiu.

Vienas geriausių Lietuvos maratono bėgikų Ignas Brasevičius tik prieš kelerius metus rimtai ėmėsi sporto ir pakilti nuo sofos motyvuoja kitus – vadovauja bėgimo klubui. Neseniai Berlyno maratone Ignas pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą, nors sako, kad jei būtų nubėgęs blogai, būtų baigęs bėgiko karjerą. Interviu apie profesionalų ir mėgėjišką bėgimą, naujausius maratono rekordus, judėjimą šaltuoju sezonu ir trenerio darbą.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

LRT RADIJO priešpietyje vedėjai neria į svarbias ir netikėtas temas. Istorijos, socialiniai eksperimentai, apžvalgos, pokalbiai ir Tavo kaimynystės ir namų, tai dvi kas dieną vis kitokios valandos. Laida transliuojama darbo dienomis 10.05 val.

Kiti laidos epizodai

10–12

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.