Klauskite daktaro. Maistinės mielės – virusus ir bakterijas nurungsiantis imuninis stipriklis bei tyrimas apie vitaminus

Maistinės mielės – antivirusinis, antibakterinis, imuninis stipriklis.
Šiandien ir pabandysiu visiems paaiškinti, kuo skiriasi mielių rūšys ir kur kiekviena jų turi būti naudojama.
Svarbu atkreipti dėmesį, kad maistinės mielės nėra tas pats, kas alaus mielės. Alaus mielės yra alaus gamybos šalutinis produktas ir naudojamos gaminant duoną. Jos yra kartaus skonio.

Maistinės mielės yra neaktyvios formos mielės, gaminamos iš cukranendrių ir cukrinių runkelių melasos.
Didžiausias skirtumas tarp alaus mielių ir maistinių mielių yra jų maistinė vertė. Maistinės mielės yra daug pranašesnės už alaus mieles, nes turi daug daugiau B grupės vitaminų nei kviečių gemalai ir daugelis kitų natūralių maisto produktų.

Tyrimas: ar papildomi vitaminai ir mineralai maiste – apgaulė?
Šiandien jums parodysime tyrimą, kurį jūs privalote pamatyti. Ar papildomi vitaminai ir mineralai maiste yra apgaulė? Maisto industrija žino, kad jūs norite gauti kiek įmanoma daugiau vitaminų su maistu tam, kad neslinktų plaukai, nesiraukšlėtų oda, neskaudėtų sąnarių, dantys būtų sveiki ir pan. Javainių batonėlyje yra devynių rūšių vitaminų, geležies ir kalcio! Tai pažymėta ant saldumyno pakuotės. Skamba per daug gerai, kad tai būtų tiesa? Paprašėme mūsų žurnalistės Laimos Karaliūtės atlikti tyrimą.

Ved. Alvydas Unikauskas ir Liepa Norkevičienė.