LRT RADIJO žinios. Po gaisro Alytuje Premjeras ragina užtikrinti, kad gyventojai būtų tinkamai informuoti apie pavojų sveikatai

Premjeras Saulius Skvernelis su prezidentu Gitanu Nausėda aptarė situaciją Alytuje, kur siekiama galutinai užgesinti gaisrą padangų perdirbimo gamykloje. Valstybės ekstremalių situacijų komisija dėl gaisro Alytaus padangų perdirbimo gamykloje nutarė neskelbti ekstremaliosios padėties valstybės mastu. Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad, naujausiais duomenimis, mieste oro taršos nėra, todėl ekstremalių situacijų komisija nusprendė, kad miesto mokyklos ir darželiai rytoj veiks įprasta tvarka. Valstybės ekstremalių situacijų posėdyje Alytuje dalyvavęs Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika sako, kad apie gamtai padarytą žalą kalbėti dar anksti.

Seimo nariai nuo kitų metų gegužės siūlo dar labiau griežtinti alkoholio prekybos priežiūrą. Pasaulio centriniams bankams kritikuojant Facebooko kuriamą kriptovaliutą, Lietuvos bankas oficialios pozicijos dėl šios valiutos dar neturi. Nors į Briuselį išsiųstas laiškas dėl „Brexito“ atidėjimo, Jungtinės Karalystės vyriausybė tvirtina, kad šalis Europos Sąjungą paliks, kaip planuota, spalio 31-ąją. Turkija skelbia, kad kurdų kovotojai pasitraukė iš Sirijos pasienio miesto Ras al Aino. Honkonge tūkstančiai žmonių dalyvavo nesankcionuotame mitinge. Šiandien pagerintas spalio 20-osios Lietuvos šilumos rekordas. Sportas. Orai. Ved. Aistė Plaipaitė ir Paulius Šironas.