„Labas rytas, Lietuva“ II d. Vaikų raidos sutrikimai: kada reikėtų kreiptis į specialistus?

Vaikų raidos sutrikimai: kada reikėtų kreiptis į specialistus? Šiuo metu pastebima, kad daugėja tiek vaikų raidos sutrikimų, tiek tėvų dėmesys vaikų vystymuisi – jie daug dažniau kreipiasi į specialistus patarimo, pastebėdami požymius, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį stebint vaiko augimą: pirmiausia, kiek vaikas supranta kalbą, koks svarbus jam socialinis kontaktas, ir galų gale – ar vaikas pradeda kalbėti. Studijoje – vaikų psichiatrė Ieva Viltrakytė ir vaikų psichologė Rugilė Kazlauskienė.

Rytas su muzika. Studijoje – energingasis styginių kvintetas su violončelininke Igne Pikalavičiūte ir smuikininke Lizzy Ball priešakyje. Kokį neįprastą koncertą kvintetas žada parodyti pristatyti Vilniuje?

Įdomybės iš pasaulio. JAV – siurprizas Barbės gerbėjams: Malibu galima apsigyventi Barbės name. Jame apsistoti gali iki keturių žmonių, yra baseinas, kino teatras, sporto klubas, o spintoje – įvairių laikmečių Barbės drabužiai.

„Euromaxx“. Kartoninis miestas. Kartoninės dėžės, lipni juosta ir daugybė savanorių: štai ko prireikė prancūzų menininkui Olivier Grossetete, kad pastatytų kartoninį miestą. Kol kas tai pats didžiausias jo kūrinys – jį sudaro 14 kartoninių pastatų, kurių aukštis siekia iki 27 metrų, o kiekvieno jų svoris – apie 1,5 tonos. Kaip buvo pastatytas miestas mieste?

Spaudos apžvalga. Gabrielė Kloniūnaitė apžvelgia „Savaitės“ publikaciją apie tai, kaip apsisaugoti nuo sukčių.

Ved. Jovita Vitkauskė.