„Labas rytas, Lietuva“ II d. Vaikų raidos sutrikimai: kada reikėtų kreiptis į specialistus?

Vaikų raidos sutrikimai: kada reikėtų kreiptis į specialistus? Šiuo metu pastebima, kad daugėja tiek vaikų raidos sutrikimų, tiek tėvų dėmesys vaikų vystymuisi – jie daug dažniau kreipiasi į specialistus patarimo, pastebėdami požymius, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį stebint vaiko augimą: pirmiausia, kiek vaikas supranta kalbą, koks svarbus jam socialinis kontaktas, ir galų gale – ar vaikas pradeda kalbėti. Studijoje – vaikų psichiatrė Ieva Viltrakytė ir vaikų psichologė Rugilė Kazlauskienė.

Rytas su muzika. Studijoje – energingasis styginių kvintetas su violončelininke Igne Pikalavičiūte ir smuikininke Lizzy Ball priešakyje. Kokį neįprastą koncertą kvintetas žada parodyti pristatyti Vilniuje?

Įdomybės iš pasaulio. JAV – siurprizas Barbės gerbėjams: Malibu galima apsigyventi Barbės name. Jame apsistoti gali iki keturių žmonių, yra baseinas, kino teatras, sporto klubas, o spintoje – įvairių laikmečių Barbės drabužiai.

„Euromaxx“. Kartoninis miestas. Kartoninės dėžės, lipni juosta ir daugybė savanorių: štai ko prireikė prancūzų menininkui Olivier Grossetete, kad pastatytų kartoninį miestą. Kol kas tai pats didžiausias jo kūrinys – jį sudaro 14 kartoninių pastatų, kurių aukštis siekia iki 27 metrų, o kiekvieno jų svoris – apie 1,5 tonos. Kaip buvo pastatytas miestas mieste?

Spaudos apžvalga. Gabrielė Kloniūnaitė apžvelgia „Savaitės“ publikaciją apie tai, kaip apsisaugoti nuo sukčių.

Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau