Žinios. Neeilinis – šeštadienio posėdis Junginės karalystės Bendruomenių rūmuose, kur bus bandoma patvirtinti „Brexito“ variantą

Prezidentas Gitanas Nausėda tvirtina pozicijas politikų reitingo viršuje. „Vilmorus“ apklausos duomenimis – Nausėdą palaiko daugiau nei 80 proc. apklaustųjų. Antroje vietoje – maždaug pusės apklaustųjų palaikymą turintis premjeras Saulius Skvernelis. Į trečią vietą pakilo užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, jį palaiko kiek mažiau nei pusė apklaustųjų.

Šiandien Junginės karalystės Bendruomenių rūmai susirinks į neeilinį – šeštadieninį posėdį ir bandys patvirtinti „Brexito“ variantą, kurį Briuselyje suderėjo konservatorių premjeras Borisas Johnsonas.

Alytuje vis dar gesinamas gaisras, kilęs padangų perdirbimo įmonėje – dėl griuvusių stogo konstrukcijų ugniagesiams sunkiai sekasi pasiekti smilkstančias padangas. Dūmuose paskendusios aplinkinės rajono gyvenvietės, gyventojams siūloma bent savaitgalį išvykti iš namų, policija apie susidariusią padėtį informuoja vienišus asmenis . Baiminamasi, kad pasisukus vėjo krypčiai, dūmai ir suodžiai gali leistis ir į miestą. Miesto vadovai mobiliųjų oro taršos laboratorijų prašo iš Lenkijos.

Gauti išmoką už vaiko auginimą seneliai gali daugiau nei metus – šiemet tokios išmokos papildė beveik tūkstančio senelių pinigines. Dalis ekspertų sako, kad taip valdžia skatina vyresnio amžiaus žmones pasitraukti iš darbo rinkos, nes išmokas gali gauti tik neseniai dirbę seneliai. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pabrėžia, kad svarbu sukurti galimybę vaiko auginimu rūpintis visai šeimai.

Orai. Ved. Eglė Bučelytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau