Žinios. Klaipėdą švarins vaakuminės mašinos, tačiau gyventojai pyksta, kad pinigai leidžiami pasekmėms spręsti, o ne teršėjams tramdyti

Prezidentas Gitanas Nausėda tvirtina pozicijas politikų reitingo viršuje. „Vilmorus“ apklausos duomenimis – Nausėdą palaiko daugiau nei 80 proc. apklaustųjų. Antroje vietoje – maždaug pusės apklaustųjų palaikymą turintis premjeras Saulius Skvernelis. Į trečią vietą pakilo užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, jį palaiko kiek mažiau nei pusė apklaustųjų.

Klaipėdos savivaldybė kovai su kietųjų dalelių tarša prisipirko gatvių valymo mašinų. Taip esą miestiečiai kvėpuos švaresniu oru: tačiau gyventojai pyksta, kad pinigai leidžiami pasekmėms spręsti, o ne teršėjams tramdyti.

Alytaus Ekstremalių situacijų komisija šiandien vėl surengė posėdį dėl gaisro, padangų perdirbimo gamykloje. Vakar gaisras buvo lokalizuotas – ugnis suvaldyta ir nebeplinta, tačiau įvykio vietoje dar dirba kelios dešimtys ugniagesių. Gaisras 2 tūkst. kvadratinių metrų pastate Pramonės gatvėje, Alytuje, kilo trečiadienio naktį.

Šiandien Junginės karalystės Bendruomenių rūmai susirinks į neeilinį – šeštadieninį posėdį ir bandys patvirtinti „Brexito“ variantą, kurį Briuselyje suderėjo konservatorių premjeras Borisas Johnsonas.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau