Žinios. Nuo šiandien – muitai iš Europos Sąjungos į JAV eksportuojamoms prekėms

Gaisras alytuje gesinamas jau trečią parą. Šįryt dar kartą šaukiamas ekstremalių situacijų valdymo posėdis. Alytaus meras Nerijus Cesiulis teigia, kad oro užterštumo gyvenamosiose teritorijose nėra. Kaip smarkiai užterštas pramonės rajonas, kol kas pasakyti negalima, nes nėra naujausių matavimų.

Pagalbos mygtukas nuo agresyvių pacientų. Nuo agresyvių pacientų nukenčiantys ligoninių darbuotojai ėmė ieškoti būdų kaip apsisaugoti. Ypač sudėtinga situacija rajonuose, kur policijos ekipažų vos keli, o pagalbos laukti tenka keliasdešimt minučių. Biržų rajono ligoninė pasitelkė saugos tarnybą, kuri įrengė pagalbos mygtuką. Kilus pavojui saugos darbuotojai atvyksta per kelias minutes.

Kurdų vadovaujamos Sirijos demokratinės jėgos paskelbė, kad nori laikytis ugnies nutraukimo, apie kurį paskelbė Jungtinės Valstijos ir Turkija, prieš devynias dienas pradėjusi puolimą Sirijos šiaurėje. Vakar Turkija paskelbė sutikusi penkioms dienoms sustabdyti savo operaciją Sirijoje, jei kurdų vadovaujamos pajėgos atsitrauks iš rajonų prie sienos.

Nauji JAV muitai Europos prekėms. Nuo šiandien Jungtinės Amerikos valstijos jau gali įvesti papildomus muitus didžiųjų Europos šalių produkcijai, nes amerikiečiai laimėjo bylą pasaulinėje prekybos organizacijoje dėl neteisėtų subsidijų europiniam koncernui „Aerobus“. Papildomais muitais amerikiečiai nori apdėti ir prancūzų vynus ir ispanų aliejų.

Sportas. Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.