Stilius. Kokybiškas gyvenimas santuokoje, svajonių išsipildymo link ir ar verta kariauti su maistu?

Ar verta kariauti su maistu? Ingrida Augutė, patyrusi daugybę mitybos sutrikimų, išeitį rado po kognityvinio elgesio terapijos studijų JAV. „Dauguma žmonių dėl ydingos mitybos prarado įgimtą intuiciją. Organizmas žino kada ir ką jam valgyti, bet žmogus tai turi susigrąžinti“, – tikina intuityvios mitybos specialistė. Ar įmanomas kelias atgal arba kaip išvengti mitybos sutrikimų?

Psichologas Mykolas Truncė teigia, jog vyrai ir moterys neturi nieko bendra ir kokybišką bendrabūvį privalo užsidirbti, nes saldusis periodas baigiasi po 12 mėnesių. „Kokybišką gyvenimą laimi tos poros, kurios gyvenimą kuria partnerystės pagrindu“, - aiškina santykių specialistas. Tačiau kodėl žinomas psichologas pats prarado net tris santuokas?

Nenustygstanti vietoje aksesuarų kūrėja Aušra Delval vieną po kitos įgyvendina savo svajones. Išvykusi gyventi į Niujorką, po kurio laiko atsidūrė Šv. Bartolomėjaus saloje ir šiemet atšoko savo trečias vestuves. Moteris ištekėjo už prancūzų futbolo trenerio ir jau turi naują planą, iš esmės griaunantį stereotipinį supratimą apie meilę, veiklą ir gyvenimo kokybę.

Ved. Violeta Baublienė.