Ryto allegro. Dokumentinio kultūros paveldo paieškos Australijoje ir Naujoje Zelandijoje: žmonės dažnai neįvertina savo bendruomenės istorijos svarbos

Stalo teatras“ mini 15 metų sukaktį. Pokalbis su teatro įkūrėjomis Saule Degutyte ir Snieguole Dikčiūte. Apie nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose veikiančią tarptautinę parodą „Radvilos. Kunigaikščių istorija ir paveldas“ pasakoja Laima Ragėnienė. Dienraščių kultūros puslapių apžvalga. Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

Įvyko ketvirtoji Lietuvos literatūros ir meno archyvo bei Vasario 16-osios fondo rengiama ekspedicija ieškant Lietuvai svarbaus dokumentinio kultūros paveldo užsienyje. Šįkart dalyviai grįžo iš Naujosios Zelandijos ir Australijos. Apie Lietuvai svarbaus dokumentinio kultūros paveldo paieškas svetur ir jo kelionę į Lietuvą – pokalbis su ekspedicijos dalyviais: Lietuvos literatūros ir meno archyvo direktoriumi doc. dr. Juozapu Blažiūnu ir specialiste Vaida Jonušyte. Festivalyje „Nepatogus kinas“ slovakų režisierius Tomašas Krupa pristato dokumentinį filmą „Gera mirtis“, nagrinėjantį eutanazijos temą, tačiau, pasak režisieriaus, kalbantį ne apie mirtį, bet apie gyvenimą. Pokalbis su Tomašu Krupa apie eutanaziją kaip laisvę kontroliuoti savo likimą. Ved. Indrė Kaminckaitė.