Žinios. Jungtinės Karalystės Mančesterio mieste subadyti žmonės – sužeisti mažiausiai 4 asmenys

Seimo frakcijos „Lietuvos gerovei“ nariai ir buvęs kandidatas į prezidentus, filosofas Arvydas Juozaitis vienija jėgas ir kurs naują partiją. Jos vadovu turėtų tapti pats Juozaitis. Frakcijos „Lietuvos gerovei“ seniūno Vytauto Kamblevičiaus teigimu, „tvarkiečių“ ir Juozaičio politinės idėjos sutampa. „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis sako nesuprantantis atskilusių bendražygių veiksmų.

„Dienos temoje“ šį vakarą, 21 val. – filosofas Arvydas Juozaitis.

Jungtinės Karalystės Mančesterio miesto prekybos centre per incidentą subadyti žmonės. Pirminiais duomenimis, mažiausiai keturiems asmenims prireikė medikų pagalbos. Policijos pareigūnai jau įvykio vietoje ir aiškinasi aplinkybes.

Šių metų Nobelio taikos premija skirta Etiopijos premjerui Abiy Ahmedui už jo nuopelnus siekiant taikos ir tarptautinio bendradarbiavimo ir už pastangas spręsti pasienio konfliktą su Eritrėja. Nobelio taikos komitetas pabrėžė, kad šis apdovanojimas Ahmedui yra ir skatinimas kovoti su žmogaus teisių pažeidimais bei smurtu.

Paskutinio su ginklu rankose žuvusio partizano Antano Kraujelio-Siaubūno palaikai bus palaidoti sostinės Antakalnio kapinių karininkų kvartale. Laidotuvių data ir šarvojimo vieta dar derinamos.

Teismas kyšio priėmimu įtariamą Kauno ekonominės policijos pareigūną Donatą Karaluką leido suimti penkiolikai parų. Prokuroras prašė jį suimti 3 mėnesiams. Karalukas dirbo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos skyriaus viršininku, jis darbo vietoje sulaikytas trečiadienį.

Lenkijoje sekmadienį vyks rinkimai į Seimą, kuriuose beveik neabejojama, kad laimės dabartiniai valdantieji – „Teisės ir Teisingumo“ partija. Jaroslavo Kaczynskio politinė jėga parlamente šiuo metu turi absoliučią daugumą, tačiau apklausų duomenimis, gali ją ir prarasti.

Šiauliuose prasideda tarptautinės žirgų konkūrų varžybos. Vienintelėje Lietuvos arenoje vykstančios tokios varžybos šiemet subūrė beveik 200 tituluotų Vidurio ir Rytų Europos raitelių, kurių svarbiausias tikslas – pasaulio taurės etapo didysis prizas ir olimpinėms žaidynėms kaupiami reitingo taškai.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau