Žinios. Volodymyras Zelenskis surengė ilgiausią pasaulyje spaudos konferenciją: ji truko daugiau nei pusę paros

Reaguodamas į Turkijos karinę operaciją prieš kurdų kovotojus Šiaurės Sirijoje, Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad Amerika galėtų tapti tarpininke tarp abiejų pusių. Kartu jis dar kartą pagrasino Turkijai sankcijomis arba griežtomis baudžiamosiomis priemonėmis prieš turkų ekonomiką.

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis surengė ilgiausią pasaulyje spaudos konferenciją. Ji truko daugiau nei 12 valandų, o Ukrainos nacionalinių rekordų agentūra ją įregistravo kaip ilgiausią pasaulio istorijoje. Tai buvo pirma svarbi V. Zelenskio spaudos konferencija po jo atėjimo į valdžią gegužės mėnesį.

Klaipėdą gąsdinę nepilnamečiai keliauja į teisiamųjų suolą – šiandien Klaipėdos apylinkės teisme turėtų būti pradėta nagrinėti byla, kurioje trys nepilnamečiai kaltinami plėšimais ir bandymais apiplėšti.

Anglų kalbos kursus užplūdo senjorai. Pedagogai sako, kad tiek norinčiųjų išmokti užsienio kalbos nebuvo nė vienais metais. Garbaus amžiaus gyventojai pripažįsta, kad vėl grįžti į mokyklos suolą juos paskatino svetur išvykę vaikai ir anūkai.

Orai.

Sportas. Prasidėjo antrasis turas Eurolygoje.

Vėl žaidžiamos kitų metų Europos futbolo čempionato atrankos rungtynės.

LRT PLIUS žiūrovams – salės futbolas: „Vytis“ – „Barcelona“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau