Lietuvos diena. Konservatoriai teigia, kad reikia išsamesnio tyrimo, ar skaidriai buvo paskirtas vyriausiasis miškų urėdas

Lietuvos diena

2019.10.10 13:00

Lietuvos diena. Konservatoriai teigia, kad reikia išsamesnio tyrimo, ar skaidriai buvo paskirtas vyriausiasis miškų urėdas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Konservatoriai teigia, kad reikia išsamesnio tyrimo, ar skaidriai buvo paskirtas vyriausiasis miškų urėdas. Švietimo, mokslo ir sporto ministras teigia, kad mokyklos turi dėti daugiau pastangų, siekdamos sustabtyti smurtą mokyklose. „Vaikų linija“ pradeda nemokamus mokymus internetu tėvams, kurių vaikai patiria patyčias. Onkologinius pacientus vienijančių nevyriausybinių organizacijų atstovai susitikę su premjeru Sauliumi Skverneliu prašė neatidėliojant spręsti tris svarbiausias problemas – stiprinti onkologinių ligų prevenciją.

Šiandien skelbiama Nobelio literatūros premija. O jos laukdami domėsimės literatūros ilgaamžiškumu ir kūrinių leidyba po autorių mirties. Valdžia pristatė dar vieną planą – šįkart nori apmokestinti nekilnojamąjį turtą. Šiandien – Pasaulinė košės diena. Sportas. Ved. Živilė Kropaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.