Žinios. Kauno rajono taryba svarstys pri(si)jungimo prie Kauno klausimą: manoma, kad tai – tik formalumas

Jungtinių Tautų Saugumo Taryba šiandien rengia skubų posėdį dėl Turkijos karinės operacijos šiaurės Sirijoje. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) svarsto įvesti sankcijas Turkijai, jeigu ji nenutrauks savo atakų prieš šiaurės Sirijoje esančius kurdus. Įstatymo projekte numatyta, kad JAV įšaldo Turkijos politinių lyderių turtą bei įveda sankcijas įmonėms, kurios prekiauja karinėmis priemonėmis, nafta bei dujomis.

Reaguodami į LRT Tyrimų skyriaus informaciją, kad Valstybinių miškų urėdijos vadovo konkursą laimėjusį Valdą Kaubrę su valdančiaisiais galbūt sieja bendros medžioklės, konservatoriai pasiaiškinti į Seimą kviečia aplinkos ministrą Kęstutį Mažeiką ir Vyriausybės kanclerį Algirdą Stončaitį.

Europarlamentaras Stasys Jakeliūnas po europarlamentarės Aušros Maldeikienės laiško Žaliųjų grupės nariams teigia svarstantis galimybę atsisakyti mandato.

Kauno rajono savivaldybės taryba neeiliniame posėdyje svarstys klausimą dėl Kauno miesto tarybos siūlymo prie miesto prijungti 13 rajono seniūnijų. Tai tik formalumas, nes beveik nėra abejonių, kad rajono politikai tokiam siūlymui nepritars.

Seimui teikiamos pataisos, kuriomis nuo kitų metų siūlo taikyti naują komunalinių atliekų tvarkymo kainodarą. Siūloma, kad šiukšlių išvežimo kainos pastovioji dalis būtų nustatoma atsižvelgiant tik į gyventojų konkrečiame bute arba darbuotojų biure skaičių.

Orai.

Sportas. Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai UEFA Čempionų lygoje 2:4 pralaimėjo „Tiumenei“ ir nepateks į elitinį etapą.

Europos taurės turnyre Vilniaus „Rytas“ išvykoje 61:82 pralaimėjo Limožo CSP krepšininkams.

Velso rinktinė pateko į pasaulio regbio čempionato ketvirtfinalį.

Šanchajuje vykstančio „Masters“ serijos turnyro antrajame rate Novakas Djokovičius nugalėjo Denisą Šapovalovą.