Žinios. Per dvidešimtmetį didžiausia investicija į gamybos sektorių Lietuvoje: Kaune darbą pradeda „Continental“

Jungtinių Tautų Saugumo Taryba šiandien rengia skubų posėdį dėl Turkijos karinės operacijos šiaurės Sirijoje. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) svarsto įvesti sankcijas Turkijai, jeigu ji nenutrauks savo atakų prieš šiaurės Sirijoje esančius kurdus. Įstatymo projekte numatyta, kad JAV įšaldo Turkijos politinių lyderių turtą bei įveda sankcijas įmonėms, kurios prekiauja karinėmis priemonėmis, nafta bei dujomis.

Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis šiandien susitiks su į Lietuvą atvykstančia Vokietijos gynybos ministre Annegret Kramp-Karrenbauer. Per susitikimą bus aptarta saugumo situacija regione, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės Lietuvoje reikalai.

Kauno rajono savivaldybės taryba neeiliniame posėdyje svarstys klausimą dėl Kauno miesto tarybos siūlymo prie miesto prijungti 13 rajono seniūnijų. Tai tik formalumas, nes beveik nėra abejonių, kad rajono politikai tokiam siūlymui nepritars.

Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, artėjant 100-mečiui, visuomenei pristato vertingiausius ir įdomiausius XIV–XXI a. dokumentus. Daugelis jų yra įtraukti į UNESCO programos „Pasaulio atmintis“ Lietuvos nacionalinį registrą.

Po daugiau nei metus trukusių statybų, Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje veiklą pradeda Vokietijos automobilių dalių gamintoja „Continental“. Per 5 m. į gamyklą Kaune „Continental“ žada investuoti 95 mln. eurų ir sukurti tūkstantį darbo vietų. Šiuo metu įmonėje dirba 170 žmonių. Tai – didžiausia investicija per 20 metų į gamybos sektorių Lietuvoje.

Orai.

Sportas. Kauno „Vyčio“ salės futbolininkai UEFA Čempionų lygoje 2:4 pralaimėjo „Tiumenei“ ir nepateks į elitinį etapą.

Europos taurės turnyre Vilniaus „Rytas“ išvykoje 61:82 pralaimėjo Limožo CSP krepšininkams.

Velso rinktinė pateko į pasaulio regbio čempionato ketvirtfinalį.

Šanchajuje vykstančio „Masters“ serijos turnyro antrajame rate Novakas Djokovičius nugalėjo Denisą Šapovalovą.