Žinios. Turkijos karinius veiksmus Sirijoje smerkia ne tik kurdai: šaliai grasinama tarptautinėmis sankcijomis

Jungtinių Tautų Saugumo Taryba šiandien rengia skubų posėdį dėl Turkijos karinės operacijos šiaurės Sirijoje. Jungtinės Amerikos Valstijos (JAV) svarsto įvesti sankcijas Turkijai, jeigu ji nenutrauks savo atakų prieš šiaurės Sirijoje esančius kurdus. Įstatymo projekte numatyta, kad JAV įšaldo Turkijos politinių lyderių turtą bei įveda sankcijas įmonėms, kurios prekiauja karinėmis priemonėmis, nafta bei dujomis.

Reaguodami į LRT Tyrimų skyriaus informaciją, kad Valstybinių miškų urėdijos vadovo konkursą laimėjusį Valdą Kaubrę su valdančiaisiais galbūt sieja bendros medžioklės, konservatoriai pasiaiškinti į Seimą kviečia aplinkos ministrą Kęstutį Mažeiką ir Vyriausybės kanclerį Algirdą Stončaitį.

Kauno rajono savivaldybės taryba neeiliniame posėdyje svarstys klausimą dėl Kauno miesto tarybos siūlymo prie miesto prijungti 13 rajono seniūnijų. Tai tik formalumas, nes beveik nėra abejonių, kad rajono politikai tokiam siūlymui nepritars.

Šiandien JAV ir komunistinės Kinijos valdžios atstovai atnaujina derybas dėl tarpusavio prekybos. Prezidento Donaldo Trumpo inicijuota muitų kinų prekėms didinimo kampanija ir kitos sankcijos pridarė nemažai nuostolių ir kinams, ir amerikiečiams, ir visai pasaulinei prekybai, bet, JAV prezidento nuomone, tik taip galima Pekino režimą priversti derėtis.

Orai.