Lietuvos diena. Seimo darbo grupė svarsto LRT valdymo klausimus

Lietuvos diena

2019.10.09 13:00

Lietuvos diena. Seimo darbo grupė svarsto LRT valdymo klausimus

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Valstybinių miškų urėdijos vadovas Valdas Kaubrė medžioja kartu su Vyriausybės kancleriu, aplinkos ir žemės ūkio ministrais. Seimo darbo grupė svarsto LRT valdymo klausimus. Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas, tiriantis parlamentarės Irinos Rozovos ryšių su rusų diplomatais galbūt keliamą grėsmę nacionaliniam saugumui, į posėdį pakvietė Valstybės saugumo departamento pareigūnus.

Šių metų Nobelio chemijos premijos laureatais tapo amerikietis Johnas B. Goodenoughas, britas M. Stanley Whittinghamas ir japonas Akira Yoshino už ličio jonų baterijų sukūrimą. Prezidentas priėmė Lietuvoje gydomus Ukrainos karius ir Dniepropetrovsko srities delegaciją. Vilniuje pradėti griauti buvę Profesinių sąjungų kultūros rūmai. Sportas. Ved. Madona Lučkaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.