LRT RADIJO žinios. Administracinės atsakomybės už akademinių darbų pirkimą grėsmė pasiteisino – sukčiaujančių studentų mažėja

Sostinėje ant Tauro kalno griaunami buvę Profsąjungų rūmai. Prezidentas Gitanas Nausėda šiandien šaukia Valstybės gynimo tarybos posėdį. LRT Tyrimų skyrius skelbia, kad Valstybinių miškų urėdijos vadovo konkurso laimėtoją su valdančiaisiais sieja medžioklės. Seimo pirmininkas mano, kad balsavime dėl nepasitikėjimo juo balsų valdantiesiems nepakaks. Nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai šiemet minint 100 metų jubiliejų, jos atstovai nerimauja dėl galinčio sumažėti valstybės finansavimo.

Jungtinės Karalystės žiniasklaida skelbia, kad premjeras Borisas Johnsonas susiduria su maištu savo paties Ministrų kabinete. Jungtinių Valstijų demokratų partijos lyderiai apkaltino Baltuosius rūmus bandymu nuslėpti faktus apie galimą prezidento spaudimą Ukrainai. Ekspertai pastebi, kad už akademinių darbų pirkimą pradėjus taikyti administracinę atsakomybę, sukčiaujančių studentų šiek tiek mažėja. Sportas. Orai.