Mūza ant peties. Muzika, pagal kurią šokame

Mūza ant peties

2019.10.08 15:05

Mūza ant peties. Muzika, pagal kurią šokame

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

„Kai šokėjai varžybose pašoka pagal gyvą, orkestro atliekamą muziką, jie lenkiasi muzikantams. Kokios geros kokybės bebūtų aparatūra, ji neatstoja gyvo atlikimo. Šokėjo ryšys su muzikantu yra visai kas kita“, – sako ilgametis Lietuvos sportinių šokių federacijos viceprezidentas, Lietuvos sportinių šokių treneris Virginijus Visockas.

Apie tai, kokia muzika skambėjo ir tebeskamba šokant įvairiuose susibūrimuose, taip pat papasakos ir ansamblio „Banchetto musicale“ įkūrėja ir meno vadovė, istorinio šokio specialistė Jūratė Vičienė bei Vilniaus miesto šokio teatro „Low Air“ įkūrėjas, choreografas, vienas iš urbanistinio šokio mokyklos „Low Air“ mokytojų Laurynas Žakevičius. Ved. Gerūta Griniūtė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Laida apie garso reikšmę kasdienybėje ir žmones, pasirinkusius gyventi su muzika. Kartu su skirtingų sričių specialistais kalbame apie tai, kaip mus veikia garas, apie profesionaliosios muzikos kūrėjus ir atlikėjus. Laidoje taip pat atskleidžiami įdomūs faktai iš jų kūrybinio ir kasdienio gyvenimo. Laida transliuojama antradieniais 15.05 val.

Kiti laidos epizodai

Mūza ant peties

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.