Lietuvos diena. Kultūros veikėjai ir girios gyventojai kviečia ginti Šimonių girią

Lietuvos diena

2019.10.06 13:00

Lietuvos diena. Kultūros veikėjai ir girios gyventojai kviečia ginti Šimonių girią

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kultūros veikėjai ir girios gyventojai kviečia ginti Šimonių girią. Jos išsaugojimo iniciatyvinė grupė kviečia sekmadienį 15 val. drauge susikibti į gyvą grandinę Šimonių girioje ant Mikierių-Inkūnų tilto Anykščių rajone. LRT radijo žurnalistai baigia kelionę ir susitikimus su tautiečiais Airijoje.

Ką vasarą skaitė skaitymo iššūkį pasitikę ir aktyviausiais skaitytojais pripažinti alytiškiai? Kokią Vilniaus stoties rajono ateitį mato miestas ir geležinkeliai. Kaip buvo kuriamos reklamos 1990-aisiais? Dalis ekonomistų kritikuoja Užimtumo tarnybos vykdomą bedarbių perkvalifikavimo sistemą. Apie mažąjį zoologijos sodą Pabariukų kaime. Sportas. Orų apžvalga. Ved. Artūras Matusas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.