Ryto allegro. Kam reikalingi verkiantys vyrai?

Ryto allegro

2019.10.04 08:08

Ryto allegro. Kam reikalingi verkiantys vyrai?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Prasideda tarptautinis aktualiosios muzikos festivalis „Gaida“. Pokalbis su kompozitore Juste Janulyte ir muzikologe Beata Baublinskiene.

Klaipėdos dramos teatre - latvių režisierės Maros Kimelės režisuota Žano Anuji pjesė „Antigonė“. Režisierę ir pagrindinio vaidmens atlikėją Darių Meškauską kalbina Česlovas Burba.

Kultūros temų spaudoje apžvalga.

Kaip bus paminėtas vieno žymiausių XX a. lietuvių kompozitorių ir pedagogų Eduardo Balsio šimtmetis, domisi kolegė Austėja Kuskienė.

Kaip keičiasi visuomenės požiūris į vyriškumą? Kodėl berniukus mokome slėpti savo emocijas ir kokias pasekmes iššaukia tokia „vyriškumo“ kultūra? Apie tai – su Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos specialistu Donatu Paulausku, pristatančiu naują knygą „Kam reikalingi verkiantys vyrai?“.

„Klasikos enciklopedija“: Šv. Brunonas Bonifacas Kverfurtietis.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.